Charis Bible College Andrew Wommacka w Łodzi

Zachęcam do słuchania i oglądania nauczania Andrew Wommacka, oraz  uczestniczenia w szkole Biblijnej, która będzie prowadzona przez współpracowników A.Wommacka, Ewę & Josepha Sederstrom. Polska potrzebuje dobrego nauczania w temacie odkrywania własnej tożsamości, oraz chodzeniu w wierze i autorytecie imienia Jezus. Może dzisiaj jesteś w miejscu, w którym odczuwasz duchowy dyskomfort a Twoja pasja i pragnienie Boga przygasa. Chcę Ci powiedzieć, że w szkole Andrew Wommacka odkryjsze jak prawdziwie chodzić w zwycięstwie i jak używać Bożej mocy, aby Królestwo Boże się działało w Twoim życiu oraz ludzi, którzy są wokół Ciebie. Jeśli chcesz, możesz zmienić historię swojego życia, a nawet narodu. Przyszłość zależy od Ciebie! Bóg już dawno poprzez śmierć swojego Syna dał Ci to, co potrzebujesz do życia i chodzeniu w zwycięstwie. Powinieneś to odkrywać i używać dla Jego chwały.

Kilka słów o szkole

Charis Bible College Polska (CBC) to dwuletnia nie akredytowana Szkoła Biblijna, z siedzibą w Łodzi.  Stawia na praktyczne nauczanie.  Szkoła jest dla tych, którzy chcą odpowiedzieć na Boże wezwanie w swoim życiu i przygotować się do służby. Przeznaczona jest również dla tych, którzy pragną zbudować osobistą relację z Jezusem Chrystusem.  CBC oferuje idealne warunki do transformacji, poprzez zmianę sposobu myślenia, które jest odnowione przez Słowo Boże.  Dla jednych może to być okazją do odbudowy ich życia i odnowienia wiary.  Dla drugich będzie początkiem nowej przygody z Bogiem.  Inni z kolei odkryją Boże powołanie dla całego swojego życia.

CBC Polska oferuje następujące programy nauczania:

 • Pierwszy rok studiów – Studium Biblijne – poświęcony jest budowaniu podstaw biblijnych poprzez studiowanie Słowa Bożego.
 • Drugi rok studiów – Studium Praktycznej Służby – obejmuje kontynuację studiowania Słowa Bożego w połączeniu z praktycznym zastosowaniem jego nauk. Po zakończeniu programu drugiego roku studenci otrzymują dyplom Charis Bible College.
 • Trzeci rok studiów – Studium Stażu i Przywództwa – to program podyplomowy przeznaczony wyłącznie dla absolwentów CBC.  Jest to program szkoleń i mentoringu, który przygotowuje studentów do wypełnienia ich unikalnego powołania Bożego.  Program obejmuje szkolenia z zakresu przywództwa, duszpasterstwa, nauczania, ewangelizacji, itp.

Ponieważ dyplom otrzymany w CBC Polska jest uznawany i honorowany przez Andrew Wommack Ministries absolwenci mogą ubiegać się o przyjęcie na podyplomowe studia oferowane nie tylko przez CBC Polska, ale także przez CBC USA i inne Szkoły CBC na świecie.

UWAGA – W chwili obecnej trwają prace przygotowawcze i organizacyjne związane z uruchomieniem szkoły.  Dlatego na stronie szkoły Dyrektorzy Polskiej Szkoły stworzyli ankietę, która ma pomóc w podjęciu ważnych decyzji dotyczących np. siatki zajęć, rozkładów programów nauczania, etc. Zachęcamy do zapoznania się z ankietą – KLIKNIJ TUTAJ i zapisywaniem się na darmowy newsletter szkoły – tutaj

Zapraszamy na stronę internetową CBC Polska

5 komentarzy na “Charis Bible College Andrew Wommacka w Łodzi”

 1. Pastor Dariusz Klimczak 14 kwietnia 2014 w 10:29 #

  Dobre świadectwo.

Trackbacks/Pingbacks

 1. Bóg chce, żebyś był zdrowy cz1. – nauczanie Andrew Wommacka | Kościół Zielonoświątkowy w Kudowie Zdrój - 31 marca 2012

  […] Przeczytaj również słowo zachęty pastora Darka –> […]

 2. Krzyż Chrystusa – Andrew Wommack | Kościół Zielonoświątkowy w Kudowie Zdrój - 31 marca 2012

  […] Przeczytaj również słowo zachęty pastora Darka –> […]

 3. Bóg chce abyś był zdrowy cz.2 – Historia uzdrowienia Niki Ochenski | Kościół Zielonoświątkowy w Kudowie Zdrój - 13 kwietnia 2012

  […] Przeczytaj również słowo zachęty pastora Darka –> […]

 4. Bóg chce abyś był zdrowy cz.3 – Historia uzdrowienia Niki Ochenski | Kościół Zielonoświątkowy w Kudowie Zdrój - 16 kwietnia 2012

  […] Przeczytaj również słowo zachęty pastora Darka –> […]

Dodaj komentarz