Czas na zmiany.

credit: sxc.hu

credit: sxc.hu

Chciałbym podzielić się z wami moimi osobistymi doświadczeniami, które mogą pomóc odkryć kim naprawdę jest Bóg i w jaki sposób w każdym dniu można doświadczać Jego wspaniałej obecności. Przyglądając się chrześcijaństwu w XXI w dostrzegam, iż jest taka potrzeba, aby naprawdę coś z tym zrobić. Pytanie moje brzmi : W czym jest problem i co pokazuje mi Bóg?

Pierwsza sprawa, to chrześcijaństwo bez mocy, które jest wynikiem niewłaściwego nauczania, oraz mentoringu w wielu miejscach w Polsce. Zauważyłem, że ludzie wierzący (oczywiście nie wszyscy), żyją tak, jakby Bóg był tyranem, który pastwi się nad każdym  człowiekiem. Jestem ojcem dwóch córek i kiedy im dzieje się krzywda, to potrafię być bezwzględny w działaniu, by doprowadzić je do miejsca, gdzie znajdą poczucie bezpieczeństwa. Jezus powiedział, iż ziemscy ojcowie są niedoskonali i pewnie ja też do takich należę, ale nie ON. Bóg jest doskonały i posłał swojego Syna na ten grzeszny świat, by doprowadzić nas do miejsca doskonałej relacji z żywym Bogiem. To miejsce powinno nam dać poczucie bezpieczeństwa, wolności, uzdrowienia i błogosławieństwa, również materialnego. Problem tkwi w tym, iż pokazujemy Boga jako pozbawionego mocy biedaka. W taki sposób ukazuje Go religia w naszym kraju, która skutecznie oddala ludzi od żywej relacji z Jezusem. Duchy religijności skutecznie również wdzierają się na nasze nabożeństwa i widzę, że świetnie się tam czują. Na litość Boską zróbmy coś z tym i przynieśmy przebudzenie do naszego kraju, które już jest w nas ludziach wierzących. W mojej Biblii , jest napisane, że ten który jest w nas, jest większy, niż ten co w świecie jest.

Obserwujcie mój blog, ponieważ w Bożej mądrości będę chciał pokazać wam praktyczne działanie, które prowadzi do zwycięstwa w wielu dziedzinach życia. Cdn..

4 komentarze na “Czas na zmiany.”

 1. Dariusz P. 15 lutego 2013 w 16:33 #

  Pozdrawiamy bożą rodzinę, życząc owocnej pracy w Kotlinie Kłodzkiej dla Królestwa Boga Najwyższego, który adoptując uczynił nas Zwycięzcami przez krew swego Syna umiłowanego Jezusa.
  Pozdrawiamy pastora Darka oraz jego małżonkę, jak również cały Zbór w Kudowie Zdroju. Zostańcie z Bogiem!
  Darek z rodziną 🙂

  • Pastor Dariusz Klimczak 16 lutego 2013 w 11:58 #

   Również was błogosławimy 😉

 2. di.Na 21 lutego 2013 w 11:24 #

  Bardzo inspirujący blog!!! Polecam do częstego odwiedzania:). Czas na pozytywne zmiany:D!!!

 3. Pastor Dariusz Klimczak 14 kwietnia 2014 w 10:27 #

  Dziekuję 😉

Dodaj komentarz