Namiot Dawida z udziałem Johna Godsona

godson-thumbZapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Namiot Dawida” z Posłem-Pastorem Johnem Abrahamem Godsonem. Spotkania z cyklu „Namiot Dawida”, to odpowiedź na ludzkie potrzeby związane z poznaniem Boga jako przyjaciela, który jest dostępny dla każdego z nas. Celem tej konferencji jest uwielbienie Boga i poznanie bliżej Jego osoby. Bóg jest zainteresowany każdym problem człowieka, a one wynikają z barku poznania Jego obecności. Namiot Dawida, to nowa idea i szansa dla każdego człowieka, by poznać Boga osobiście oraz odnaleźć klucze, które otworzą drzwi do lepszego życia.

Spotkanie odbędzie się 16 czerwca o godzinie 17.00 na sali konferencyjnej Hotelu Kudowa, przy ulicy M. Buczka 16 Wszelkie informacje pod tel: 607864901. Spotkanie poprowadzi pastor Dariusz Klimczak (Kudowa Zdrój) oraz pastor Bartłomiej Tomczyński (Janowice Wielkie). Za oprawę muzyczną będzie odpowiedzilny zespół „Płomień Ducha”.


John GodsonJohn Abraham Godson
– Poseł na Sejm, pastor, nauczyciel akademicki, przez wielu ludzi rozpoznawany jako głos rozwagi i Ducha Świętego w polskiej polityce. Wspaniały mówca, zawsze podkreślający, iż najwyższą wartością w życiu każdego człowieka jest Jezus Chrystus.

Prowadzący

darekDariusz Klimczak

Pastor i założyciel Kościoła Zielonoświątkowego w Kudowie Zdrój, człowiek wizji, dynamiczny mówca. Jego pasją jest przynoszenie zmian do ludzkiego życia oraz pokazanie ludziom, iż kościół powinien być pełen mocy i kreatywności, niosący przemiany dla ludzkich serc i do każdej okoliczności życiowej.

 

 

bartek tomczyńskiBartłomiej Tomczyński

Pastor z Janowic Wielkich, młody kreatywny mówca. Człowiek z pasją, docierający z przesłaniem ewangelii do młodych ludzi w całej Polsce. Zaangażowany w ogólnopolskie projekty młodzieżowe i ewangelizacyjne.

Jeszcze nie ma komentarzy

Dodaj komentarz