Namiot Dawida z udziałem pastora Artura Cerońskiego

namiot-lico

7 kwietnia (niedziela) 2013 o godzinie 17:00 na sali konferencyjnej Hotelu Kudowa, odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Namiot Dawida. Głównym mówcą będzie Artur Ceroński, pastor Kościoła Chrześcijan Wiary Ewangelicznej, kiedyś gangster i handlarz narkotykami, dziś szczęśliwy mąż i ojciec dwójki dzieci.

acPastor Artur od wielu lat związany jest z szeroko rozumianą profilaktyką zachowań ryzykownych i pomocą ludziom uzależnionym. Szerzej znany z programów telewizyjnych, emitowanych m.in. w TVP1 i TVN, w których opisuje swoje dawne życie, uwikłane w przemoc, narkotyki, alkohol oraz dramatyczną przemianę, która sprawiła, że stał się innym człowiekiem i postanowił pomagać innym – z jednej strony współpracując z ośrodkami dla osób bezdomnych i uzależnionych, z drugiej zaś stawiając na profilaktykę wśród młodych ludzi.

Spotkania z cyklu „Namiot Dawida” mają na celu uwielbienie Boga i poznanie bliżej Jego osoby. Relacje, które budujemy na tego typu spotkaniach mają bardzo pozytywny wpływ na nasze życie i co za tym idzie, to jedność i siła, która napawa nas mocą do zwycięstwa. Wiara, która się rodzi podczas takich spotkań sprawia, że przeszkody, które pojawiają się na naszej drodze są usuwane. Wierzymy w to, iż Bóg pragnie wywrzeć wpływ na całą Kotlinę Kłodzką, ale do tego potrzebuje ciebie. Powiedz Bogu; TAK, a wszystko stanie się możliwe.

Organizator: www.kz-kudowa.pl
Prowadzenie: Pastor Dariusz Klimczak
Główny mówca: Pastor Artur Ceroński

Jeszcze nie ma komentarzy

Dodaj komentarz